Aktualności

Video-konferencja ze społeczną kandydatką na RPO

Szanowni Państwo,
początkowo spotkanie miało odbyć się na żywo 07.11.2020 roku w Konarzewie. Zainteresowanie spotkaniem w tej części Wielkopolski przeszło nasze najśmielsze oczekiwania. Nie chcąc zawieźć tych wszystkich, którzy wyrazili wolę uczestnictwa w spotkaniu ze społeczną kandydatką na Rzecznika Praw Obywatelskich z Panią mecenas Zuzanną Rudzińską – Bluszcz, postanowiliśmy nie rezygnować z tego wydarzenia z powodu nabierania na sile pandemii COVID-19 i uruchomiliśmy studio online również w Konarzewie, gdzie przeprowadziliśmy video-konferencję.

Nasz Gość przybliżył w trakcie spotkania urząd RPO, kto i jakie sprawy może zgłosić do tej instytucji, procedury postępowania w procedowanych sprawach.

Zadawaliśmy z Barbarą pytania dotyczące naszych społeczności jak również dotyczące bieżącej sytuacji - zarówno społeczno-politycznej jak i covidowej. Te pytania zadali uczestnicy rejestrujący się na spotkanie. Była też opcja zadania pytania na czacie.

Spotkanie odbyło się w ramach akcji #naszrzecznik.

Bardzo dziękuję za współorganizację i cenne wskazówki Barbarze Łasińskiej - Prezes Stowarzyszenia Razem Dla Konarzewa, naszemu gościowi mec. Zuzannie Rudzińskiej – Bluszcz, obsłudze technicznej Natalii Siwakowskiej-Gączkowskiej, MGOK w Mikstacie za udostępnienie nagłośnienia.